E-aukcie domácnosti

Portál elektronických aukcií

Neplaťte za dodávku elektrickej energie a zemného plynu zbytočne viac ako musíte! Pripojte sa k ďalším stovkám až tisícom domácností a nechajte nás tak prinútiť dodávateľa o Vás tvrdo bojovať znižovaním cien! Vďaka našej e-aukcii Vám takto zabezpečíme ďaleko výhodnejšiu cenu za energie, než ktorú dodávatelia na trhu bežne ponúkajú. Priemerne domácnostiam šetríme na silovej elektrine okolo 30%, na plyne dokonca okolo 50% ročne.

Navyše poskytujeme kompletný servis vrátane kontroly zmlúv úplne ZADARMO. Náš tím skúsených pracovníkov Vám bezplatne vykoná analýzu súčasných zmlúv a pripraví na základe porovnania Vašej súčasnej ceny s poslednou vysúťaženú cenou nezáväznú ponuku, takže dopredu budete vedieť, akú úsporu Vám e-aukcia prinesie. Na mieru pripravíme dopyt po dodávateľovi, vyberieme tú najlepšiu ponuku iba od spoľahlivých a overených dodávateľov a zaistíme celý administratívny prechod pod víťazného dodávateľa, vrátane kontroly súladu uzatvorených zmlúv so zadávacími podmienkami a platnými právnymi predpismi. Ak sa teda v danej oblasti príliš neorientujete, nechajte to na nás a my všetko zariadime k Vašej spokojnosti.

Garantujeme minimálnu úsporu na energií vo výške 10% oproti Vašim súčasným cenám. Ak sa nám nepodarí úsporu zabezpečiť, dôjde k stornovaniu registrácie aj dohody bez akýchkoľvek poplatkov a Vy tak zostanete u pôvodného dodávateľa, ako by ste sa aukcie vôbec nezúčastnili.

Zaujíma Vás, koľko môže Vaša domácnosť na energiách ušetriť? 

Zaregistrujte sa u nás a nechajte si urobiť bezplatnú analýzu odhadovanej úspory.

Postup je nasledujúci:
1.) Zaregistrujte sa na našich stránkach a nahrajte nám nasledujúce dokumenty:

  • súčasná zmluva o dodávke elektriny / plynu
  • ročné vyúčtovanie elektriny / plynu
  • v prípade vysokého napätia či veľkoodberu plynu i odberový diagram

2.) Na základe predložených podkladov vykonáme bezplatnú analýzu úspory.

Prihláška do aukcie

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajovSúhlasím so zasielaním obchodných oznámení a reklamných materiálov v elektronickej podobe