Aktuality

Portál elektronických aukcií

AUKCIA OBCE SK ELEKTRICKÁ ENERGIA A ZEMNÝ PLYN

Práve začali prípravy na ďalší z radu e-aukcií organizovaných pre obce a mestá Slovenské republiky. V případě, že i Vaše obec zvažuje účast v e-aukci, neváhejte nás kontaktovat. Celková agregace objemu bude uzavřena v polovině tohoto měsíce a je tedy nejlepší čas se rozhodnout. Očekáváme úspory v řádech desítek procent a historické minimum cen vysoutěžených v e-aukci.


4.10.2016 0

AUKCIA OBCE ZEMNÝ PLYN sa práve skončila

Dnes prebehla aukcia na ZEMNÝ PLYN pre zdruzenia obci západnej časti Slovenska. Priemerná dosiahnutia úspor činí 33%. Všetkým účastníkom aukcie gratulujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu!


29.6.2015 0

AUKCIA OBCE ELEKTRINA sa práve skončila

Dnes prebehla aukcia na ELEKTRINA pre zdruzenia obci západnej časti Slovenska. Priemerná dosiahnutia úspor činí 38%. Všetkým účastníkom aukcie gratulujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu!


2.4.2015 0

AUKCIA OC CASSOVIA KOŠICE šetrí vďaka nám na energiách!

E-AUKCIA PRE OBCHODNÝ DOM OC CASSOVIA KOŠICE na komodity zemný plyn a elektrina bola úspešne skončená.  


9.10.2014 0

AUKCIA ELEKTRINA FEBRUAR – OPÄŤ SKVELÉ VÝSLEDKY

Aukcia ELEKTRINA FEBRUAR bola skončená. Priemerná úspora 36% je skvelým počinom a dôkazom, že sa elektronická aukcia, tzv. aukcie naozaj oplatí!


1.3.2014 0

AUKCIA ZEMNÝ PLYN FERBUAR – ÚSPORY V RÁDOCH DESIATOK %.

Aukcia ZEMNÝ PLYN FEBRUAR opäť dokázala svoju efektivitu. Priemerná úspora 29% je skvelým počinom a dôkazom, že sa elektronická aukcia, tzv. aukcie naozaj oplatí!


1.3.2014 0

Aukcia elektriny v auguste zlomila rekordy!

Včera 22.8.2013 prebehla veľmi úspešná e-aukcia na elektrickú energiu v hladine nízkeho napätia a s výsledkom 39.3% úspor na silovej elektrine sme vytvorili náš rekord. Prihláste sa aj vy do ďalšej e-aukcie a spoločne prekonáme aj tento.


23.8.2013 0

Bezpečnostný certifikát

Náš aukčný softvér sa ako jeden z mála v SR môže pochváliť najprísnejším bezpečnostným certifikátom Geo Trust Extended validation SSL CA. Tento certifikát sa používa napríklad v internetovom bankovníctve a je zárukou toho, že práve prebiehajúca e-aukcia nemôže byť zmanipulovaná. Certifikát spoznáte tak, že po prihlásení do nášho portálu sa na adresnom riadku objavia zelené…
Viac


23.8.2013 0