E-aukcia pre firmy

Portál elektronických aukcií

Chcete jednoducho znížiť Vaše prevádzkové náklady alebo vymeniť súčasného dodávateľa?
Pomôžeme Vám optimalizovať Vaše nákupy ľahko a rýchlo. Ponúkame firmám aj podnikateľom
realizáciu elektronických výberových konaní dodávateľov v rôznych odvetviach. Predmetom výberového konania môže byť v podstate ktorákoľvek komodita či služba. Elektronické výberové konania šijeme na mieru. V špecifikáciách, za ktorých je Vaša spoločnosť ochotná akceptovať dodanie uvedenej služby alebo komodity od víťazného dodávateľa, zohľadníme aj individuálne požiadavky. Špecializujeme sa predovšetkým na znižovanie cien elektrickej energie a zemného plynu, na mieru však svojim klientom pripravujeme aukcie aj v mnohých iných oblastiach, ako sú napríklad pohonné hmoty, vzduchotechnika, hutné materiály, kancelárske potreby a ďalšie.

Vďaka tomu, že oslovujeme mnoho firiem po celej krajine, je možnosť agregácie dopytu, čím sa mnohonásobne navýši dopytovaný objem v aukcii. To Vám zabezpečí ďaleko výhodnejšiu
vyjednávaciu pozíciu pred dodávateľom, pre ktorého sa tak účastníci aukcie stávajú ďaleko atraktívnejšími, a je preto schopný im ponúknuť oveľa lepšie podmienky, než keby pred ním
vystupovali samostatne. Aj malá firma s malým odberom tovaru alebo služieb je schopná si v e-aukcií zabezpečiť rovnaké podmienky ako ten najväčší odberateľ na trhu.

Zapojte sa do našej združenej e-aukcie elektrickej energie a zemného plynu! Klientom e-aukcii šetríme na silovej elektrine a plyne okolo 40% ročne. Kompletný servis, vrátane analýzy súčasných podmienok, administratívneho prechodu pod víťazného dodávateľa aj kontrolu novo uzatváraných zmlúv, robíme ZDARMA. Pokiaľ s nami aukciu podstúpite, garantujeme Vám minimálnu úsporu na energiu vo výške 10%. V prípade nižšej úspory dôjde k stornovaniu registrácie aj dohody bez akýchkoľvek poplatkov, a Vy tak zostanete u pôvodného dodávateľa za rovnakých podmienok ako doteraz.

Zaujíma Vás, koľko môžete na energiách v aukcii ušetriť Vy? 

Zaregistrujte sa a nechajte si urobiť bezplatnú analýzu odhadovanej úspory. Pre výpočet stačí pripojiť súčasnú zmluvu o dodávke elektriny / plynu a ročné vyúčtovanie u pôvodného dodávateľa.

Chcete znížiť náklady na inej komodite či službe ako sú energie? Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Na všetko Vám veľmi radi odpovieme.

Prihláška do aukcie

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajovSúhlasím so zasielaním obchodných oznámení a reklamných materiálov v elektronickej podobe

Vyhlasujem, že v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov, súhlasím so zhromažďovaním, ukladaním a spracovaním všetkých mojich osobných údajov, a to spoločnosťou e-aukčný portál s.r.o. pre tendre alebo výberové konania v elektronickej aukcii na dodávateľa elektriny, zemného plynu či inej komodity alebo služby. Zároveň potvrdzujem, že osobné údaje sú pravdivé a uviedol som ich pri tejto registrácii dobrovoľne.