Kariéra

Portál elektronických aukcií

Kariéra – staňte sa naším členom

Ste komunikatívny človek, ktorý sa rád obklopuje ľuďmi, miluje výzvy a nebojí sa aktívne osloviť
klienta?
Staňte sa členom nášho tímu a poďte sa s nami podieľať na znižovaní cien energií po celom
Slovensku! Spoločne dokážeme, že v jednote je sila!

Čo požadujeme?

  • priateľského človeka s predajným duchom, ktorý si vie ísť za svojím
  • profesionálne komunikačné a prezenčné zručnosti
  • pozitívny prístup k práci
  • ochota rozvíjať sa a pracovať na sebe
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • užívateľská znalosť práce na PC
  • predchádzajúce obchodné skúsenosti sú vítané, oceňujeme však skutočný záujem o prácu!

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • profesionálna komunikácia s klientmi a reprezentácia našej spoločnosti
  • analýza a hodnotenie aktuálnych podmienok dodávok energií klientom
  • usilovanie o čo najlepšie výsledky
  • administratívne zaistenie obchodu
  • Čo Vám môžeme ponúknuť?
  • robiť činnosť, ktorá má zmysel
  • prácu na živnostenský list alebo dohodu o vykonaní práce
  • trvalý neobmedzený príjem závislý len na Vás a Vašich schopnostiach
  • flexibilnú pracovnú dobu, ktorú môžete prispôsobiť Vašim potrebám
  • možnosť rozvíjať svoj obchodný potenciál a komunikačné schopnosti
  • priateľské a rozvíjajúce prostredie, ktorá Vám dá dostatočný priestor pre uplatnenie dobrých nápadov
  • okamžitú možnosť nástupu.

Ak Vás táto pozícia zaujala, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese info@e-ap.cz. Môžeme
Vám zaručiť, že na Vašu žiadosť čo najskôr odpovieme. Tešíme sa na všetkých záujemcov!

Pre študentov

Hľadáte zárobok pri štúdiu alebo chcete získať prax v oblasti predaja a obchodu?

Staňte sa členom nášho tímu! U nás získate oboje!

Čo Vám môžeme ponúknuť?

  • individuálne pracovnú dobu, ktorú môžete prispôsobiť Vášmu štúdiu
  • získanie pracovných skúseností a rozvoj praxe pri štúdiu
  • praktické zaškolenie vedené tímom skúsených predajcov
  • možnosť rozvíjať svoj obchodný potenciál, komunikačné a prezenčné schopnosti
  • uspokojivý príjem
  • prácu v priateľskom a rozvíjajúcom prostredí, ktoré Vám dá priestor pre rozvoj Vášho talentu a bude Vám pri tom dostatočnou oporou
  • v prípade vzájomnej spokojnosti možnosť budovania kariéry po ukončení štúdia

Koho hľadáme?

  • skúsených predajcov, ale aj študentov bez praxe
  • oceňujeme skutočný záujem o prácu, preto ak prax doteraz nemáte, nechajte to na nás a my už sa o Vás postaráme
  • dôležitý je pre nás pozitívny prístup k práci, ochota sa rozvíjať a pracovať na sebe, jedine tak z Vás dokážeme urobiť úspešného obchodného zástupcu.

Ak ste študent a zaujala Vás naša ponuka, neváhajte a staňte sa súčasťou nášho tímu! Stačí sa len rozhodnúť a kontaktovať nás na na e-mailovej adrese info@e-ap.cz. Môžeme Vám zaručiť, že na Vašu žiadosť čo najskôr odpovieme. Tešíme sa na všetkých záujemcov!